Įmonė ABF LT

Įkurta 2009 metais buvusios Elektrotechnikos gamyklos patalpose Mažeikiuose. Darbą pradėjo su 15 darbuotojų ir keleto metalo apdirbimo staklių. Kasmet didindami gamybos apimtis bei gaminių asortimentą, pasiekėme aukštą gaminių ir paslaugų kokybę. Nuolat  ieškome, įsisaviname ir diegiame, naujas technologijas. Šiuo metu įmonėje dirba 61 ekspertas, turime 8 CNC frezavimo ir 11 CNC tekinimo centrų, 2 japoniškas automatines aliuminio liejimo stakles, rotacinio apdirbimo centrą dideliems kiekiams apdirbti, taip pat 2016 m. įsigijome visiškai automatinę anodavimo liniją su 12 vonių.

Komanda

Įmonė investuoja ne tik į įrengimus, bet ir į darbuotojų mokymus bei darbų saugos užtikrinimą. Kvalifikuoti inžinieriai ir specialistai pasirūpins net pačiais sudėtingiausiais projektais ir paruoš juos nuo brėžinio iki masinės gamybos bei pristatymo.

Vertybės

Kompetencija ir patirtis. Tikėjimas žmonėmis. Ilgalaikiai darbuotojų tarpusavio santykiai. Modernus mąstymas. Atsakomybės paskirstymas. Rezultatų siekimas ir atvirumas naujovėms. Komandinis darbas. Tai yra svarbiausios ABF LT vertybės

Susisiekimas

Patogus susisiekimas su Rygos, Palangos ir Vilniaus tarptautiniais oro uostais

Nedidelis atstumas iki Klaipėdos, Rygos ir Ventspilio jūrinių uostų

Puikios kelių ir geležinkelių jungtys su visais didžiaisiais Europos miestais

Eksportas

ABF LT eksportuoja 94% savo produkcijos į automobilių, žemės ūkio, statybų, energetikos, žvejybos, laivybos pramonės įmones Norvegijoje, Švedijoje, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje ir kitose Europos sąjungos šalyse.

Verslo valdymo sistema

2016 m. sėkmingai baigtas verslo valdymo sistemos Monitor ERP diegimas, sistema įdiegta ES  lėšomis pagal projektą (Nr. S-03.3.1-LVPA-K-806-01-0145). Monitor ERP skirtą gamybinių procesų planavimui ir kontrolei. Tai padeda dar efektyviau išnaudoti turimas stakles ir spartinti gamybos ir pristatymo terminus.

zenklas_2015-04-13

Norite prisijungti prie kolektyvo ?

ABF LT kviečia prisijungti praktikai studijuojančius mechatroniką. Susidomėjusiems siųsti CV e-paštu info@abflt.lt