Liejimas yra procesas kai išlydytas aliuminis aukšto slėgiu įstumiamas į liejimo formą. Tai tinkamiausias procesas kai reikia pagaminti didelį kiekį vienodų detalių.

ABF LT liejimui naudoja dvi Japoniškas UBE Kyosan NX350C automatines liejimo stakles su programiniu valdymu. 350 tonų suspaudimas, šaldymo kamera, paėmimo ir apkirtimo manipuliatorius užtikrina greitą ir nenutrūkstamą detalių liejimą ir pateikimą tolesniam tekinimui ir frezavimui.

Neseniai įsigytos vokiečių gamybos Weingarten GDK850 aliuminio liejimo staklės leis ABF LT gaminti didesnius ir įvairesnius gaminius kur kas lanksčiau ir sparčiau.

Tekinimas – vienas populiariausių metalo apdirbimo būdų, taikomas gaminant detales iš konstrukcinių medžiagų. Frezuodami galime gręžti, gilinti, sriegti, išfrezuoti kontūrus bei suformuoti įvairius detalių paviršius – plokščius, cilindrinius ar kūginius, tiesius arba sraigtinius griovelius pagal kliento pageidavimą. Vykdome precizinį mechaninį apdirbimą programinėmis YCM, HYUNDAI-KIA, NAKAMURA-TOME, EMCO TURN, HITACHI SEIKI, MORI SEIKI, HAAS tekinimo ir frezavimo staklėmis.

Galėsite būti tikri, jog gaminių tekinimas ir frezavimas bus atlikti kokybiškai, profesionaliai bei sutartu laiku. Aukštos klasės tekinimui ir frezavimui didelę įtaką daro ir darbuotojų kvalifikacija bei patirtis. Įmonėje ABF LT tekinimo ir frezavimo darbus atlieka aukštos kvalifikacijos specialistai, turintys didžiulę darbo patirtį apdirbant sudėtingiausius gaminius.

ABF LT apdirbtos detalės

2016 m. įsigyta Vokiečių gamintojo automatinė anodavimo linija. Galima anoduoti iki 1,5×1,4×0,5m dydžio detales. Procesai automatiškai kontroliuojami kompiuteriu su Siemens S7 valdikliu.

ABF LT vykdo metalo gaminių padengimo termoplastiku procesus. Termoplastikas yra pranašesnis tam tikrose aplinkose, kurioms keliami griežti atsparumo, išvaizdos, paviršiaus, higienos ir pan. reikalavimai. Termoplastiko pudros danga gali būti geras sprendimas, kai reikalingos šios sąvybės: korozinis atsparumas, triukšmo mažinimas, elektros izoliacija, atsparumas smūgiams, chemikalams, nusidėvėjimui, alergijos nesukeliantis, didelės ar mažos trienties paviršius, atsparumas ultravioletiniams spinduliams, kontaktas su maistu.

ABF LT turi plačias technologines galimybes ir yra lanksti metalo apdirbimo srityje, todėl gali tenkinti nuolat kintančius vartotojų poreikius. Teikiame metalo šlifavimo, virinimo, grūdinimo, smėliavimo, graviravimo ir kitus darbus.

Metalo žaliavų tikrinimas ir identifikavimas, remiantis apibrėžtomis cheminėmis sudėtimis, įsitvirtino kaip standartinė procedūra kokybės kontrolės procese. Tai taikoma daugelyje įmonių, kurioms tenka susidurti su metalo naudojimu gamyboje, statybose ir kitose srityse. Spektrometro analizatoriaus naudojimas darbo vietoje yra patikimiausias būdas siekiant, kad nebūtų sumaišytos atvykstančios žaliavos sandėlyje ar gamybos vietoje, taip pat rūšiuojant jas perdirbimui.

Įmonės “ABF LT” turimas mobilus SPECTROTEST analizatorius turi puikias eksploatacines savybes, kai sunku identifikuoti žaliavas, taip pat kai reikalinga tiksli metalo cheminė sudėtis, arba reikia patikrinti didelį kiekį mėginių. Esant didesniam matavimų poreikiui galime atvykti į vietą.

Turima įranga suteikia galimybę analizuoti metalo cheminę sudėtį 0,01% tikslumu. Spektrometras gali išanalizuoti iki 70 cheminių elementų metale įskaitant lengvuosius metalus: C, P, S, Si ir t.t. Tiriami visų rūšių metalai: angliniai, legiruoti, spalvotieji metalai.

Plati standartų biblioteka leidžia papildomai nurodyti medžiagos analogus ir išrašyti analizės protokolus.